Spoločnosť WALYS, s.r.o. 

zaoberá sa predajom širokého sortimentu tovarov, ktorý v súčasnosti ma priamo aj na sklade.
Prevádzka bola otvorená v roku 2005 na Železničnej ulici č. 9 v Brezne . Od vzniku firmy bolo zameranie predaja výhradne na hutný materiál . Postupne do svojho portfólia spoločnosť zaraďovala výrobky z oblasti kanalizácie a rozvodov vody. Neskôr pribudli komodity ako plechy, farebné plechy, strešné žlaby, strešné krytiny a pletivá . V súvislosti s tým sa rozširovali aj predajné priestory a v súčasnosti je k priamemu predaju dostupných cca 6000 skladových položiek.
Práve vďaka Vám našim stálym zákazníkom sme mohli rožširovať sortiment predávaných tovarov a to aj podľa špeciálnych požiadaviek zákazníkov .
V súčastnosti poskytujeme v oblasti hutného materiálu aj službu delenia materiálu na pásovej píle a tiež delenie a ohýbanie tenkých klampiarskych plechov na ohýbačke . Novinkou je aj výroba špeciálnych klampiarskych výrobkov z farebných plechov a príslušenstvo k strešným krytinám ako sú bočné lemovky a odkvapové lemovania.
V oblasti betónových výrobkov od roku 2019 pribudli ku skružiam aj betónové plotové dielce, betónové stĺpiky ako aj podhrabové dosky .
Rozšírili sme sortiment aj o poklopy na rôzne záťaže až do 40 ton a pribudli aj momentálne žiadané kompozitové poklopy.
K spokojnosti zákazníkov sa kolektív firmy aj naďalej bude snažiť svoju prácu vykonávať zodpovedne, flexibilne a tak, aby sme aj v budúcnosti naďalej mohli rozširovať náš sortiment a služby pre zákazníkov.
Ďakujeme Vám všetkým za prejavenú dôveru a veríme, že nám budete stále zachovávať svoju priazeň.